Кухня – це місце, де відбуваються справжні кулінарні перетворення і створюються неймовірні гастрономічні шедеври. Тут має бути затишно і цікаво, стильно та функціонально. Робоча зона на кухні – це майданчик нашого настрою та місце наших кулінарних перемог та фантазій.

У нас ви зможете замовити кухні в класичному стилі, кухні модерн та хай-тек, а також кухні в будь-якому іншому стилі, який Вам довподоби. Різноманіття сучасних матеріалів і колірної гами допоможе втілити в життя ваші найсміливіші ідеї та рішення. Під час розробки та проектування враховуються всі оргометричні параметри замовника (висота, глибина, довжина).

Фурнітура

Отримайте безкоштовну консультацію

Стильні кухні на замовлення у м. Львів

Сучасні кухонні меблі бувають практично будь-якими. Різноманітність стилів і конфігурацій дозволяє не обмежувати фантазію. Але основні елементи все ж залишаються незмінними. Це стільниця для готування, стіл для прийому їжі, різноманітні шафи, тумби, полиці, підвісні конструкції, окремі ніші або сегменти для побутової техніки.

Кухня – одна з перших асоціацій, коли мова йде про домашнє вогнище, тепло та затишок. Тому, звісно ж, хочеться, щоб вона була комфортною, приємною і красивою. Для цього потрібно правильно вибрати та розставити меблі.

Матеріали для виготовлення кухонних гарнітурів – практично будь-які, від дерева і скла до пластику чи металу. Використовується штучний та натуральний камінь, інші оригінальні матеріали. Головна вимога – невибагливість у догляді.

Кухонні меблі не повинні боятися вологи та жиру. Добре, якщо матеріал не поглинає запахи. Їх повинно бути легко чистити, а значить необхідна і стійкість до миючих засобів. Тоді обраний комплект вірою і правдою прослужить роками.

Як обрати надійні меблі для кухні?

Щоб спроектувати ідеальні меблі для кухні на замовлення, потрібно врахувати всі особливості приміщення:

 • Планування. Особливо розташування вікон, дверей, вентиляції, каналізації та інших комунікацій. Це деталі, які і визначають зручне розташування майбутнього гарнітура.
 • Призначення. Очевидно, що очікування від кухонного комплекту людини, що полюбляє весь вільний час проводити за приготуванням, і того, хто зазвичай буває на кухні просто випити чашечку кави, будуть істотно відрізнятися.
 • Розміри. Сучасні вбудовані кухні на замовлення дозволяють однаково гармонійно і ергономічно вписатися в просторі та невеликі кухні, в квартири-студії.
 • Використання. Важливий нюанс – кількість і потреби членів сім’ї, наявність потенційних гостей. Для дитини, наприклад, кухонні меблі повинні бути водночас зручним і безпечним.
 • Техніка. Кількість і розташування кухонного обладнання – ще один важливий визначний нюанс для вибору меблевого гарнітура.

Виготовлення кухонь на замовлення у Львові

Виготовлення кухонних меблів на замовлення має масу переваг, порівняно з придбанням вже готового фабричного комплекту.

 • Індивідуальність. Меблі можна підібрати з урахуванням всіх параметрів приміщення. Це автоматично позбавляє від проблеми, як розмістити гарнітур, який не вписується на своє місце.
 • Стиль. Форма, колір, фактура та інші особливості – також повністю індивідуальні, на будь-який смак.
 • Економія часу. Хоча і доведеться почекати виготовлення меблів, не доведеться витрачати час на тривалі і виснажливі походи по магазинах. Досить один раз обговорити всі деталі, затвердити проект, а потім – отримати готовий результат.
 • Функціональність. У кухонних меблів на замовлення точно буде потрібна кількість і зручне розташування секцій, шаф, поличок та інших дрібниць.
 • Якість. Індивідуальний проект – це завжди більш висока якість, ніж у штампованих фабричних деталей. Всі параметри розраховуються до міліметра. Матеріали, фурнітуру та кріплення можна також підібрати на свій смак.
 • Універсальність. Меблі на замовлення гармонійно впишуться в будь-який квартиру: як у великі просторі приміщення, так і в малогабаритні, де на рахунку кожен сантиметр. Таким чином набагато простіше раціонально планувати простір.

У Львові виготовленням кухні на замовлення займається компанія ТД Люкс. Легко, швидко і якісно ми втілимо в життя навіть найсміливіші ідеї.