Стінки модульні

Роблячи свою вітальню затишніше, варто віддавати перевагу не тільки гарним і сучасним але й практичним меблям. Адже максимального ефекту вдасться добитися тільки тоді, коли стінка модуль в гостинну чи кімнату, зможе поєднувати: стиль, компактність, вишуканість та зручність, що дозволить органічно створити композицію кімнати.

Отримайте безкоштовну консультацію

Модульні стінки на замовлення

Ще недавно модульна стінка у вітальні прикрашала будь-яку квартиру. Але якщо старі та однотипні шафи давно застаріли, то сучасні конструкції – практичний і функціональний вибір для будинку.

Модульні меблі для вітальні мають свої особливості:

  • Зібрати стінку можна під свої потреби та потреби домочадців. Хтось віддає перевагу вузьким пеналам, комусь потрібно більше місця для зберігання речей, а хтось давно хотів обзавестися відкритими вітринами для улюбленої колекції.
  • Готова стінка – практично повністю закінчений інтер’єр. Досить встановити її та подбати про декор. Більше не доведеться збирати елементи по частинах, думаючи, як вони поєднуються між собою.
  • Стінки модульні дозволяють експериментувати з розташуванням секцій. З одних блоків можна легко створювати різні композиції, освіжаючи і оновлюючи інтер’єр без будь-яких проблем.
  • Стінка – це ще і функціональність, адже в одному гарнітурі містяться всі необхідні блоки. У ньому легко та зручно зберігати будь-які речі, а індивідуальний підхід дозволяє варіювати начинку на свій розсуд.

Як обрати та купити стінку в зал?

Перший критерій вибору модульних меблів – ергономіка. Їх перевага саме в раціональному використанні простору, так що комплект блоків та секцій повинен гармонійно вписуватися в приміщення в різних варіаціях.

Не обов’язково дотримуватися стандартних схем і розташування. Модульні меблі тим і привабливі, що можуть бути будь-якої конфігурації. Так що вибір значно спроститься, якщо заздалегідь визначитися, які саме блоки обов’язково потрібні, без яких можна обійтися, а які точно не будуть використані.

Важливо, щоб обрані меблі були універсальними та дійсно дозволяли легко експериментувати з розташуванням. З тієї ж причини для їх виготовлення зазвичай використовуються легкі матеріали. Особлива увага приділяється фурнітурі і кріпленням для збірки модульної конструкції.

Модульні меблі для вітальні на замовлення у Львові

Не так легко підібрати готові фабричні меблі, що впишуться в планування та інтер’єр. Багатьом знайома проблема, коли ідеальний шафа не входить не кілька сантиметрів, або коли місяцями ніяк не вдається підібрати ідеальний дизайн.

Рішення одне – модульні стінки на замовлення. А разом з ними і цілий ряд переваг:

  • Стиль. Меблі на замовлення завжди унікальні та неповторні, на відміну від готових. Жоден магазин не надасть таке розмаїття варіантів, яке можна придумати самостійно.
  • Розміри. Всі виміри робляться індивідуально, а виготовлення меблів прораховується аж до міліметра. Це позбавляє від шпарин та необхідності робити глобальне перепланування, щоб розмістити стінку.
  • Якість. Ми використовуємо тільки кращі матеріали і фурнітуру, серед яких можна вибрати ідеальні самостійно.
  • Функціональність. Внутрішня начинка, конфігурація, вміст і розташування полиць, ящиків, дверей продумується з урахуванням індивідуальних потреб. Також меблі на замовлення завжди ергономічні та допомагають раціонально використовувати простір приміщення.

Щоб купити стінку в зал у Львові, звертайтеся до нас в компанію ТД “Люкс”. Ми легко і швидко втілимо в життя проекти будь-якої складності за вигідною ціною та з можливістю докомплектації!