Меблі у ванну кімнату розроблені на нашому виробництві та створені з урахуванням побажань наших клієнтів. У нас ви можете замовити комплекти із можливістю докомплектації та зміни кольору.

Замовивши у нас ви отримаєте зручність, ергономічність, сучасну та якісну продукцію високого класу.

Отримайте безкоштовну консультацію

Меблі для ванної кімнати на замовлення

Гарні меблі для ванної кімнати – це ціле мистецтво. Стильний і оригінальний комплект дозволяє не тільки вирішити ряд повсякденних проблем, але й візуально міняє сприйняття простору.

Стандартний гарнітур – це підлогові шафи, тумби, підвісні полки, пенали та трендові меблі на ніжках, що забезпечують вільний доступ для прибирання.

Матеріали – масив дерева, МДФ, пластик, скло, метал, рідше – натуральний або штучний камінь. Головна вимога – вологостійкість або спеціальна обробка, що відштовхує вологу. Меблі не повинні гнити, покриватися цвіллю чи грибком, розбухати або тріскатися під впливом води.

Хороший гарнітур для ванної – практичний, невибагливий та невимогливий у догляді. З нього легко витирати воду, він не боїться плям, контактів з побутовою хімією або миючими засобами, а заодно – дозволяє зручно та в зоні досяжності розташувати всі корисні дрібниці, від рушників до косметики.

Як обрати комплект меблів для ванної кімнати?

Обираючи комплект меблів для ванної кімнати, доведеться врахувати безліч нюансів, щоб він не тільки радував красою та функціоналом, але й прослужив дійсно довго.

Головні критерії:

  • Розміри приміщення та бажані відстані між об’єктами. Особливо це стосується невеликих ванних кімнат, для яких принципово важливі ергономічність та вивірене використання простору.
  • Розташування сантехніки. Чим ближче меблі до раковини та ванної, тим більше вологостійкими повинні бути матеріали.
  • Конфігурація. Зазвичай меблі для ванної кімнати повинні бути максимально компактними та зручними. Для маленьких приміщень підходять низькі тумби під раковину, підвісні шафи, тонкі та високі пенали або полки.

Також потрібно врахувати кількість домочадців, їх побажання і можливості. При наявності дітей, наприклад, враховується їх вік і зріст, щоб вони могли самостійно користуватися ванною кімнатою.

Замовити меблі для ванної кімнати у Львові

Готові меблеві комплекти не завжди вписуються в наявне планування або інтер’єр. В такому випадку вихід один – замовити меблі для ванної кімнати. На те є кілька причин:

  • Індивідуальні параметри. Параметри заміряються під кожен проект. Також розробляється форма, конфігурація та інші дрібниці. Таким чином можна уникнути небажаних шпарин та проблеми, коли шафа навідріз не вписується у відведений простір.
  • Оригінальний дизайн. Кольори, стиль, аксесуари підбираються індивідуально. Такі меблі, на відміну від фабричних, завжди унікальні. При бажанні, гарнітур легко вписати в існуючий інтер’єр.
  • Функціональність. Наповнення шаф, розташування секцій, внутрішню начинку можна підібрати з урахуванням всіх вимог та побажань.
  • Вибір матеріалів. Надійність і зовнішній вигляд меблів залежать від матеріалів та фурнітури. Можна підібрати будь-яку сировину, фактуру, кольори.
  • Якість. Індивідуальний підхід – це завжди якість, довговічність і надійність. Тут відсутній фабричний брак, а всі розміри прораховані до міліметра.

Звертайтеся до майстрів ТД “Люкс” за меблями для ванної на замовлення у Львові. Ми спроектуємо повноцінні гарнітури на будь-який смак, використовуючи найкращі матеріали та фурнітуру. Також ми пропонуємо можливість докомплектації та надаємо гарантію на всі вироби.